• Dwujęzyczność

•

Działalność Przedszkola abc jest odpowiedzią na potrzeby Rodziców, którzy chcą, aby ich dzieci uczyły się języka angielskiego jak najwcześniej, a jednocześnie w formie, która pozwala na swobodną zabawę i nie jest dla dziecka zbyt dużym obciążeniem.

Naukę języka angielskiego w naszym Przedszkolu rozpoczynamy już w najmłodszej grupie wiekowej poprzez zapewnienie dzieciom jak najczęstszych kontaktów z językiem.

Proces uczenia się języka angielskiego przebiega w naturalny i niestresujący sposób podczas zwykłych, codziennych sytuacji, gier i zabaw oraz zajęć edukacyjnych. Dzięki temu dzieci przyswajają nowy język nie jako odrębny twór, ale jako część świata, który znają i który jest im bliski.