Poznajmy si臋

Podczas dnia otwartego maj膮 Pa艅stwo okazj臋 spotka膰 si臋 z dyrektorem i nauczycielami przedszkola, kt贸rzy odpowiedz膮 na Pa艅stwa pytania. Poznacie ofert臋 przedszkola i zwiedzicie jego budynek. Pa艅stwa dziecko we藕mie udzia艂 w przygotowanych atrakcjach i warsztatach. W serdecznej atmosferze nawi膮偶e nowe pierwsze relacje z r贸wie艣nikami.

DZIE艃 OTWARTY
15 kwietnia,
sobota 10.00-12.00 ZAPISY

ZAPISY

DZIE艃 OTWARTY
20 maja,
sobota 10.00-12.00 ZAPISY

ZAPISY

ADAPTACJA
21 鈥 25 SIERPNIA 10.00-12.00

ADAPTACJA
28 鈥 31 SIERPNIA 10.00-12.00

ABC adaptacji

W czasie adaptacji w 艂agodny i przyjazny spos贸b przygotujemy Ciebie i Twoje dziecko do rozpocz臋cia przygody z przedszkolem.
Spotkania te maj膮 przede wszystkim na celu u艂atwienie dziecku docelowej adaptacji w przedszkolu. Dzi臋ki nim dziecko b臋dzie mia艂o okazj臋 do zintegrowania si臋 z przysz艂膮 grup膮 i poznania przedszkola w bezpiecznej atmosferze, bo w towarzystwie bliskiej mu osoby.
Pami臋tajmy, 偶e dziecko potrzebuje czasu na adaptacj臋 w nowym miejscu. Przebiega ona 艂agodniej, gdy w otoczeniu dziecka przebywa bliska mu osoba i wsp贸lnie uczestnicz膮c z dzieckiem
w zaj臋ciach pokazuje mu swoj膮 postaw膮, 偶e jest to miejsce przyjazne, w kt贸rym w ciekawy spos贸b mo偶na sp臋dzi膰 czas.
Dzieci i ich rodzice uczestnicz膮 w tych zaj臋ciach bezp艂atnie.

Rekrutacja

Rekrutacja do grup przedszkolnych prowadzona jest przez ca艂y rok kalendarzowy. Je艣li w wybranej grupie s膮 wolne miejsca, Dziecko mo偶e do艂膮czy膰 do niej w dogodnej chwili.

W rekrutacji do nowo tworzonych grup 3-latk贸w, kt贸re rozpoczn膮 prac臋 we wrze艣niu, decyduje kolejno艣膰 zg艂osze艅. Pierwsze艅stwo maj膮 dzieci, kt贸re ucz臋szcza艂y do grupy 偶艂obkowej na terenie przedszkola oraz rodze艅stwo podopiecznych Dwuj臋zycznego Przedszkola abc i Dwuj臋zycznej Szko艂y Podstawowej nr 1.

Aby zapisa膰 dziecko do naszego przedszkola nale偶y:

1. przes艂a膰 drog膮 elektroniczn膮 wype艂nion膮 kart臋 zg艂oszenia lub z艂o偶y膰 j膮 w sekretariacie przedszkola
  2. podpisa膰 umow臋 o kszta艂ceniu
  3. wp艂aci膰 op艂at臋 rejestracyjn膮