Poznajmy się

Podczas dnia otwartego mają Państwo okazję spotkać się z dyrektorem i nauczycielami przedszkola, którzy odpowiedzą na Państwa pytania. Poznacie ofertę przedszkola i zwiedzicie jego budynek. Państwa dziecko weźmie udział w przygotowanych atrakcjach i warsztatach. W serdecznej atmosferze nawiąże nowe pierwsze relacje z rówieśnikami.

DZIEŃ OTWARTY
20 kwietnia,
sobota 10.00-12.00 ZAPISY

DZIEŃ OTWARTY
18 maja,
sobota 10.00-12.00 ZAPISY

ADAPTACJA
26 – 30 SIERPNIA 10.00-12.00

ADAPTACJA

ABC adaptacji

W czasie adaptacji w łagodny i przyjazny sposób przygotujemy Ciebie i Twoje dziecko do rozpoczęcia przygody z przedszkolem.
Spotkania te mają przede wszystkim na celu ułatwienie dziecku docelowej adaptacji w przedszkolu. Dzięki nim dziecko będzie miało okazję do zintegrowania się z przyszłą grupą i poznania przedszkola w bezpiecznej atmosferze, bo w towarzystwie bliskiej mu osoby.
Pamiętajmy, że dziecko potrzebuje czasu na adaptację w nowym miejscu. Przebiega ona łagodniej, gdy w otoczeniu dziecka przebywa bliska mu osoba i wspólnie uczestnicząc z dzieckiem
w zajęciach pokazuje mu swoją postawą, że jest to miejsce przyjazne, w którym w ciekawy sposób można spędzić czas.
Dzieci i ich rodzice uczestniczą w tych zajęciach bezpłatnie.

Rekrutacja

Rekrutacja do grup przedszkolnych prowadzona jest przez cały rok kalendarzowy. Jeśli w wybranej grupie są wolne miejsca, Dziecko może dołączyć do niej w dogodnej chwili.

W rekrutacji do nowo tworzonych grup 3-latków, które rozpoczną pracę we wrześniu, decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo mają dzieci, które uczęszczały do grupy żłobkowej na terenie przedszkola oraz rodzeństwo podopiecznych Dwujęzycznego Przedszkola abc i Dwujęzycznej Szkoły Podstawowej nr 1.

Aby zapisać dziecko do naszego przedszkola należy:

1. wypełnić kartę zgłoszenia dziecka
  2. podpisać umowę o kształceniu