• Gabinet terapeutyczny

• Mamy przyjemność pochwalić się naszym nowym gabinetem terapeutycznym!

Sala jest wyposażona w specjalistyczny sprzęt rehabilitacyjny i terapeutyczny, który pozwala na prowadzenie terapii z zakresu integracji sensorycznej, fizjoterapii, logopedii, integracji bilateralnej, terapii neurorozwojowej i pedagogicznej.

Specjalistyczne diagnozy i sesje indywidualne i grupowe będą prowadzone przez wykwalifikowanych w tych dziedzinach terapeutów.

• Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury

• W naszym przedszkolu pełną parą ruszył projekt "Mały Miś w świecie literatury".

Grupa dzieci pięcioletnich - Płomyczków - bardzo chętnie czytała Misiowi książeczki w przedszkolu, dzieci z rafością misia przytulały i bardzo się z nim zaprzyjaźniły.

Miś Teddy będzie podróżował wraz z dziećmi do ich domów, jest już gościem pierwszego z nich!

• Kodowanie w Klasach 0

• W naszym Przedszkolu każdy sześciolatek ma możliwość rozpocząć przygodę z kodowaniem. Raz w tygodniu odwiedzamy platformę code.org lub programujemy Robota Photona po to, aby już wkrótce tworzyć własne animacje i gry w programie Scratch Jr.

• Nowa grupa dla 6-cio latków

• Ze względu na liczne zapytania o miejsca w przyszłorocznej zerówcę zdecydowaliśmy o utworzeniu kolejnej grupy dla dzieci 6-cio letnich. Jednak ze względu na komplet grup w budynku przedszkola, nowa przyszłoroczna zerówka będzie mieścić się w budynku naszej szkoły tj. w Dwujęzycznej Szkole Podstawowej nr 1 przy ulicy Wspólnej 55 w Wesołej.

• przedszkole@szkola-dwujezyczna.pl
      • ul.Wspólna 35 Warszawa Wesoła 05-075 Poland