• Warsztaty Wielkanocne w abc

• Easter is just around the corner!

Wielkanocne warsztaty już za nami, a my wraz z dziećmi dziękujemy wszystkim rodzicom za liczne przybycie oraz wspólną radosną twórczość.

Życzymy wszystkim zdrowych i spokojnych świąt Wielkiej Nocy, przeżywanych w rodzinnym gronie.

• Poleć nasze przedszkole

• Szanowni Państwo rozpoczynamy akcje "Poleć nasze przedszkole" . Osoby polecające mogą uzyskać rabat w opłatach czesnego przez pół roku.  Więcej informcji w sekretariacie przedszkola.

• Cisza na planie... Akcja!

• W dniu dzisiejszym mieliśmy niezwykłą okazję poczuć się jak w prawdziwym studio nagraniowym!

Usłyszeliśmy nasze własne imiona powtarzane przez echo, rozbawiły nas nasze własne - choć zmienione - głosy. Dowiedzieliśmy się, że mikser można znaleźć nie tylko w kuchni, a na koniec najstarsze grupy miały okazję nagrać własną piosenkę!

• Arka Noego w abc

• Teatr Eden zaprosił dzieci z naszego przedszkola na pokład Arki Noego.

Poznaliśmy odrobinę jej niesamowitej historii, dowiedzieliśmy się, jak ważne są w życiu codziennym drobne dobre uczynki...

To była naprawdę ciekawa podróż!

• przedszkole@szkola-dwujezyczna.pl
        • ul.Wspólna 35 Warszawa Wesoła 05-075 Poland