• Wizyta Filharmonii w Przedszkolu

• Po raz kolejny mieliśmy przyjemność gościć w naszych progach przedstawicieli Filharmonii Warszawskiej.

• "Bajka o Smogu Niewawelskim"

• W pierwszy dzień wiosny mieliśmy przyjemność gościć Teatr Arkadia z Krakowa z "Bajką o Smogu Niewawelskim".

Wraz ze Smokiem - Smogiem, Dzielną Owcą, Mądrą Sową i Zapominalską Wiewiórką mieliśmy przyjemność dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na temat ochrony przyrody. Śmiechu było przy tym co niemiara!

• Dzień Świętego Patryka w abc

• Jak co roku w naszym przedszkolu obchodziliśmy hucznie dzień świętego Patryka.

Tym razem jednak w dość nietypowy sposób - nasi wszechstronnie uzdolnieni nauczyciele wystąpili dla przedszkolaków w przedstawieniu pt. "St. Patrick - Unreal Story".

Polsko-angielska sztuka pełna była dowcipnych tekstów, wspólnie śpiewanych piosenek i tańców.

Morał "zgoda buduje, a współpracą wszyscy się bogacą" nie był dla nikogo zaskoczeniem - chętnie podzieliliśmy się słodkim skarbem.

• Wizyta w Teatrze Baniek Mydlanych

• 14 marca mieliśmy ogromną przyjemność wybrać się do Teatr Bajek Mydlanych goszczącego w Pałacu Kultury i Nauki.

W czasie godzinnego spektaklu, siedząc w pierwszych rzędach, mieliśmy wspaniałą okazję nie tylko podziwiać wspaniały pokaz baniek, ale również szansę na wspólne znalezienie przepisu na Bańkę Szczęścia.

Dzięki temu doświadczeniu wiemy, że nie istnieje jeden idealny przepis na taką bańkę, dla każdego będzie ona zawierać różne proporcje uśmiechu, miłości, przytulania, zabawy i innych wspaniałości.

• Kolorowy Bal

• Z końcem karnawału w naszym przedszkolu odbył się wielki Kolorowy Bal Karnawałowy!

Wszyscy przygotowali przepięknie kolorowe przebrania i przy dźwiękach radosnej muzyki pożegnaliśmy karnawał i zakończyliśmy naszą kolorową przygodę.

• Kropelki i Kamyki w BZZ

• W ramach podsumowania lutowego projektu "Laboratorium" najmłodsi z naszego przedszkola wybrali się do sali BZZ w Centrum Nauki Kopernik, aby jeszcze dogłębniej zbadać tajniki magnesów, oraz przeprowadzić wiele ogromnie ciekawych eksperymentów.

• przedszkole@szkola-dwujezyczna.pl
        • ul.Wspólna 35 Warszawa Wesoła 05-075 Poland