• Dzień Otwarty w abc

• Serdecznie zapraszamy na zajęcia otwarte dla dzieci z rocznika 2017 - 2019, wraz z rodzicami, które odbędą się w sobotę, 21 sierpnia 2021 roku, w naszym przedszkolu przy ul. Wspólnej 35 w godz. 10:00 - 12:00.

W tym czasie rodzice z dziećmi poznają organizację i funkcjonowanie placówki. Dzieci będą mieć okazję poczuć atmosferę zabaw i zajęć prowadzonych w naszym przedszkolu oraz poznać i zintegrować się z pozostałymi uczestnikami zajęć otwartych. Dzień otwarty pozwoli także przedstawić naszą placówkę jako środowisko przyjazne dziecku, otwarte na jego potrzeby oraz wychodzące naprzeciw oczekiwaniom rodziców.

Na przyszłych podopiecznych czeka wiele atrakcji m.in. zabawy zorganizowane przez nasze nauczycielki, zajęcia umuzykalniające oraz sensoplastyka oraz swobodne zabawy w odpowiednio przystosowanym, przyjaznym i bezpiecznym otoczeniu. Dzieci będą miały okazję poznać swoich rówieśników, będą mogły również sprawdzić swoje umiejętności adaptacyjne znajdując się w nowych sytuacjach i miejscach, a rodzice będą mieć możliwość rozmowy z przybyłymi rodzicami oraz z pracownikami przedszkola.

Na zajęcia otwarte obowiązują zapisy pod numerem telefonu: +48 666 909 774.

Prosimy również o przygotowanie dla dzieci obuwia na zmianę oraz ubrań na przebranie w razie zamoczenia lub zabrudzenia.

Zapraszamy serdecznie do wspólnej zabawy

Zespół Przedszkola abc

• przedszkole@szkola-dwujezyczna.pl