• Dzień Dziecka na sali zabaw

• Ponieważ dobrze wiemy, że wspomnienia zostają z nami na dłużej, niż prezenty, w tym roku z okazji Dnia Dziecka podarowaliśmy sobie dwie godziny wspaniałej zabawy na sali zabaw.

• Niespodzianka na Dzień Mamy

• Klasa 0B (nasza zerówka w budynku szkoły) w maju rozpoczęła swoją przygodę z tkaniem. Zobaczcie jakie prezenty dzieci zrobiły dla rodziców na ich święto.

Po więcej zapraszamy tu:

• Dzień Mamy w Kamykach

• Dzieci z grupy Kamyczków zaprosiły swoje Mamy na rozpieszczalne popołudnie z okazji Dnia Matki.

Po występie artystycznym, które odbyło się w naszym ogrodzie przedszkolnym, podarowaliśmy mamom troszkę luksusu.

Zadbaliśmy o wszystko: był manicure, masaż i oczywiście słodki poczęstunek. Wiadomo, że najcenniejsze były wspólnie spędzone chwile. Nasze mamy były zachwycone. A dzieci artystycznie i towarzysko usatysfakcjonowane.

• przedszkole@szkola-dwujezyczna.pl