• ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO

• Uroczyste zakończenie roku zaplanowaliśmy na piątek, 26 czerwca, od godz. 10:00,

w naszym ogrodzie przedszkolnym.

Podczas tego spotkania każda z grup zaprezentuje część artystyczną, zostaną rozdane dyplomy.

Nie zabraknie też pokazu iluzjonisty i przyspieszonego kursu tańca w deszczu z baniek.

Na zakończenie schłodzimy się lodami, owocami i orzeźwiającą lemoniadą.

Wszystkie niezbędne informacje, dotyczące tego wydarzenia, zostały rozesłane do Rodziców drogą mailową.

• Dzień Dziecka w abc

• Jak co roku, pierwszego czerwca, obchodziliśmy w naszym Przedszkolu Dzień Dziecka.

Z tej okazji na przedszkolaki czekała moc atrakcji - wspaniałe prezenty, jak również zabawa w nowej Sali Zabaw oraz pyszne sorbety truskawkowe na podwieczorek.

Szkoda, że Dzień Dziecka jest tylko raz do roku...