• Projekt Human Body - Klasa 0a

• 9 września Klasa 0a rozpoczęła na zajęciach z języka angielskiego projekt "Human Body"

Do tej pory udało nam się stworzyć wstępne rysunki postaci ludzkiej oraz zgromadzić pytania związane z funkcjonowaniem ludzkiego organizmu, czytaliśmy również wiele książek oraz oglądaliśmy materiały multimedialne. Dowiedzieliśmy się jak pomagać osobom niewidomym w poruszaniu się, rozwijaliśmy zmysł słuchu. Stworzyliśmy kącik tematyczny - gabinet lekarski, gdzie uwielbiamy spędzać wolne chwile.

Odpowiedzieliśmy sobie również na wiele pytań, a już wkrótce, podczas wydarzenia kulminacyjnego, planujemy podzielić się z Państwem naszą wiedzą.

Gorąco zapraszamy rodziców z klasy 0a do wizyty w gabinecie lekarskim - At The Doctor's - już w piątek, 4 października, na pierwszych pacjentów czekamy od godziny 9:45.

• (+48) 22 773 52 04, 666 909 774