• GODZINY OTWARCIA Pracujemy w godzinach 7.00 - 18.00 przez cały rok z wyłączeniem dni świątecznych i dni ustawowo wolnych a także dwutygodniowej przerwy technicznej, która zwyczajowo przypada w drugiej połowie lipca. Wówczas przeprowadzane są w przedszkolu potrzebne prace remontowe.

ODPOCZYNEK W trosce o harmonijny rozwój emocjonalny i intelektualny pragniemy zapewnić dzieciom czas na relaks, wyciszenie lub sen. Zachęcamy przedszkolaków do odpoczynku, który jest potrzebny po aktywnym przedpołudniu i przed atrakcjami popołudnia. Dlatego stwarzamy dzieciom warunki do snu lub relaksu dostosowane do ich potrzeb. I tak może to być leżakowanie pod kocem przy muzyce, słuchanie czytanych bajek lub zajęcia wyciszające organizowane przez nauczycielki.

ZAJĘCIA DODATKOWE, które poszerzają ofertę przedszkola a z których dzieci mogą korzystać w godzinach popołudniowych, to między innymi: ceramika, balet, karate, matematyka, szachy, taniec.

• MAŁE GRUPY Prowadzimy grupy wiekowe od dzieci 3-letnich po 6-latki. Mała, 16-sto osobowa grupa, zapewnia dzieciom możliwość nawiązania bliższych przyjaźni, indywidualne podejście nauczyciela do każdego dziecka, odpowiednie przygotowanie do szkoły oraz właściwy rozwój społeczny.

Na terenie przedszkola funkcjonuje grupa dzieci 2-letnich, realizująca program żłobkowy.