• Kodowanie w Klasach 0

• Najstarsze przedszkolaki zamiast zajęć Helen Doron mają możliwość zacząć przygodę z kodowaniem.

W trakcie cotygodniowych zajęć w mniejszych grupach, sześciolatki stawiają pierwsze kroki w świecie kodowania dzięki platformie Code.org, jak również mają możliwość programowania robota - Photona, oraz tworzenia animacji i gier w programie Scratch.

Zajęcia mają na celu:

• Wspieranie dzieci w rozwijaniu czynności intelektualnych, które stosują w poznawaniu siebie i swojego otoczenia,
        • Rozwijanie logicznego myślenia i kompetencji matematycznych,
        • Rozwijanie kompetencji społecznych, uczenie zasad dobrej współpracy, efektywnego rozwiązywania zadań grupowych,
        • Rozwijanie umiejętności biegłego i twórczego korzystania z technologii cyfrowych.
        • Wspieranie w przyswajaniu zasad bezpiecznego i kreatywnego korzystania z nowych technologii.

• (+48) 22 773 52 04, 666 909 774